BIO-DROGERIJ VOOR CICHOREI - FoodDelta Zeeland

BIO-DROGERIJ VOOR CICHOREI

Datum 21 november 2020

Op vrijdag 20 november vond er overleg plaats tussen biologisch landbouwbedrijf Loverendale, bureau FDZ en Economische Impuls Zeeland om te bespreken hoe we een bio-drogerij voor cichorei in Zeeland kunnen vestigen. We willen het komende jaar hier samen aan werken.

Deze bio-drogerij is een voorbeeld van hoe we in Zeeland bouwen aan complete voedselproducerende ketens, ook in de biologische foodsector. Daarbij wordt steeds meer duidelijk dat biologisch (met het bijbehorende keurmerk) een eigen keten nodig heeft. Ook is het een bekend verschijnsel dat verwerking en vervaardiging van producten ook de benodigde teelt in de omliggende regio stimuleert. En dat is waar de EU ‘farm to fork’ strategie op aandringt: meer biologische teelt.

Join the future of food - Mike Muller

Als jonge professional biedt de foodsector in Zeeland jou eindeloze groeikansen en variatie.

Join the future of food - Manuel Nieuwdorp

Wil jij net als Manuel Nieuwdorp ook werken aan een duurzame voedselproductie in Zeeland? 

Join the future of food - Melissa van der Gucht

Je ziet de producten in de supermarkt staan, maar waar komen de producten eigenlijk vandaan? Melissa van der Gucht neemt ons mee in haar werk als shiftleader bij Coroos. 


Contact

Mocht je vragen hebben naar aanleiding van je bezoek aan onze website, dan kun je altijd contact met ons opnemen, bedankt voor je belangstelling!

Direct contact

Aanmelden nieuwsbrief

Invullen van je naam is verplicht
Geldig e-mail adres is verplicht