STRATEGIEGROEP BESPREEKT EIWITTEN - FoodDelta Zeeland

STRATEGIEGROEP BESPREEKT EIWITTEN

Datum 26 juni 2020

Op vrijdag 26 juni 2020 kwam de strategiegroep (vertegenwoordigers van de strategische partners van FDZ) bijeen in het Delta Agrifood Business center, voorheen Suikerlab, in Bergen op Zoom, met HAS Hogeschool als gastheer. De strategiegroep bespreekt telkens een actueel innovatiethema.

Deze keer stond de eiwittransitie op de agenda. Er werd positief gesproken over de oprichting van een Zeeuws Protein Cluster, een structurele groep die de eiwittransitie in Zeeland verder vorm gaat geven. De eerste opdracht aan deze groep is het bedenken van een Zeeuwse ambitie en strategie, in verbondenheid met de nationale initiatieven waaronder The Protein Cluster in Wageningen.

Samenwerking met The Protein Community

Impact voor de eiwittransitie: samenwerking The Protein Community en FoodDelta Zeeland

The Protein Community -onderdeel van Foodvalley NL - en netwerkorganisatie FoodDelta Zeeland gaan samenwerken om bedrijven in Zeeland te ondersteunen in de eiwittransitie

FIT2030 Confettimoment bij FoodDelta Zeeland

Tijdens de innovatiebijeenkomst ‘Werken in de Food’ ging het FIT2030 confettikanon af bij FoodDelta Zeeland. Met dit feestelijke moment vieren we de betrokkenheid bij het programma Food in Transitie 2030 (FIT2030) van SOL.

Food & Gastronomy, nieuwe opleiding HZ University of Applied Sciences

Op de HZ wordt persoonlijk, kleinschalig voltijd- en deeltijdonderwijs geboden aan zo’n 5.000 studenten. Onze studenten worden gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen door middel van persoonlijke ontwikkeling en kennisontwikkeling.


Contact

Mocht je vragen hebben naar aanleiding van je bezoek aan onze website, dan kun je altijd contact met ons opnemen, bedankt voor je belangstelling!

Direct contact

Aanmelden nieuwsbrief

Invullen van je naam is verplicht
Geldig e-mail adres is verplicht