TKI-BEZOEK AGRI & FOOD SMAAKT NAAR MEER - FoodDelta Zeeland

TKI-BEZOEK AGRI & FOOD SMAAKT NAAR MEER

Datum 10 september 2021

Op vrijdag 10 september bezocht een delegatie van het bureau TKI (topconsortia kennis en innovatie) van de Topsector Agri & Food onze provincie. Directeur Kees de Gooijer en innovatiemakelaar Ivo Ploegsma werden door Johan Dourleijn en Wilfred van Elzakker van FoodDelta Zeeland en Laurens Meijering van Impuls Zeeland rondgeleid. Het bezoek werd heel positief ontvangen en afspraken werden gemaakt om te onderzoeken hoe Zeeland beter kan aansluiten op en bijdragen aan de landelijke innovatie-initiatieven.

Het programma voerde de gasten achtereenvolgens langs het Provinciehuis, Meatless bv, FruitPacking Zeeland bv en Krijn Verwijs bv. Zo kregen we een inspirerende inkijk in de ontwikkelingen op het gebied van met name de eiwittransitie en de robotisering. Dit zijn onderwerpen die ook nationaal aandacht krijgen waarbij de opdracht is om beschikbare kennis en faciliteiten zo goed mogelijk in te zetten en tot waarde te brengen in concrete producten en processen van het bedrijfsleven. Hier kan Zeeland goed op aansluiten. De komende maanden gaan we samen met Kees en Ivo onderzoeken hoe dit het beste kan plaatsvinden en hoe we hier de benodigde middelen voor kunnen vinden.

 

 

 

 

Join the future of food - Mike Muller

Als jonge professional biedt de foodsector in Zeeland jou eindeloze groeikansen en variatie.

Join the future of food - Manuel Nieuwdorp

Wil jij net als Manuel Nieuwdorp ook werken aan een duurzame voedselproductie in Zeeland? 

Join the future of food - Melissa van der Gucht

Je ziet de producten in de supermarkt staan, maar waar komen de producten eigenlijk vandaan? Melissa van der Gucht neemt ons mee in haar werk als shiftleader bij Coroos. 


Contact

Mocht je vragen hebben naar aanleiding van je bezoek aan onze website, dan kun je altijd contact met ons opnemen, bedankt voor je belangstelling!

Direct contact

Aanmelden nieuwsbrief

Invullen van je naam is verplicht
Geldig e-mail adres is verplicht