Op donderdag 17 september 2020 waren we met het team van het project ‘Slimme ketensamenwerking’ te gast bij Wageningen Marine Research. Aanleiding hiervoor was één van de vier casussen van het project, namelijk de keten van de mosselen.
In dit project wordt onderzocht hoe data in de keten verzameld kan worden om te verwerken tot informatie die van (commerciële) meerwaarde is voor de bedrijven. Bij de casus mosselen wordt daarbij gekeken naar een klimaatneutrale keten en daarbij wordt een ‘life cycle analysis’ (LCA) gebruikt. Wageningen Marine Research gaat die LCA uitvoeren.
Impact voor de eiwittransitie: samenwerking The Protein Community en FoodDelta Zeeland
The Protein Community -onderdeel van Foodvalley NL - en netwerkorganisatie FoodDelta Zeeland gaan samenwerken om bedrijven in Zeeland te ondersteunen in de eiwittransitie
Tijdens de innovatiebijeenkomst ‘Werken in de Food’ ging het FIT2030 confettikanon af bij FoodDelta Zeeland. Met dit feestelijke moment vieren we de betrokkenheid bij het programma Food in Transitie 2030 (FIT2030) van SOL.
Op de HZ wordt persoonlijk, kleinschalig voltijd- en deeltijdonderwijs geboden aan zo’n 5.000 studenten. Onze studenten worden gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen door middel van persoonlijke ontwikkeling en kennisontwikkeling.
Mocht je vragen hebben naar aanleiding van je bezoek aan onze website, dan kun je altijd contact met ons opnemen, bedankt voor je belangstelling!